• Wpisów: 6
  • Średnio co: 169 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 19:46
  • Licznik odwiedzin: 2 455 / 1187 dni
 
tinista5534469
 
Po zjedzeniu tostów z dżemem poszłam do pokoju mojej przyjaciółki przebrać się. Ubrałam pudrowe rurki i białą bluzkę którą obwiązałam niebieskim paskiem. Dołączyłam do tego niebieską torebkę w kształcie chmurki. Zeszłam na dół do Naty która była już ubrana. Miała na sobie białe skurzane rurki ,czarną bluzkę którą dostała ode mnie na urodziny ,skurzaną kamizelkę w odcieni brudnej bieli i czarne botki. Założyłam białe buty na obcasie.
- Idziemy?- zapytałam zasuwając suwak moich butów
- tak ! Chodźmy…- powiedziała i wyszłyśmy z jej domu. Po kilku minutach byłyśmy już pod studiem. Przekroczyłyśmy próg szkoły i udałyśmy się pod plan zobaczyć jakie mamy lekcje. Pierwszą lekcję miałam z Angie tak samo jak Nat. Przeszłam przez korytarz i udałam się pod moją szafkę włożyć w nią niepotrzebne mi teraz rzeczy.
-hej ! –powiedział znienawidzony przeze mnie głos
- czego chcesz ?-burknęłam wściekła nie odwracając wzroku od szafki
- ej ! Nie tak ostro okey ?
- bo?- zapytałam znudzona rozmową. Na szczęście zadzwonił dzwonek ,a ja wyminęłam Federico i pobiegłam pod salę. Akurat kiedy podchodziłam pod klasę Angie przyszła i zaprosiła nas do sali. Powiedziała że podzieli nas na pary i razem z choreografią zaprezentujemy wybraną przez nas piosenkę. Niestety ja zostałam przydzielona do Federico ,ale przynajmniej Naty  miała szczęście. Od dawna podobał się jej Maxi z którym ma przygotować choreografię.
____________________________________________________________________________________________________
No to mam dla Was 2 rozdział <3 Mam nadzieję że się spodoba :) Do następnego
             Julcix

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego